Zapraszamy do rezerwacji! *** Weekend majowy 2019 *** Weekend Bożego Ciała 2019

O nas

Ośrodek Wypoczynkowy ENERGETYK jest położony w sercu Puszczy Piskiej, na malowniczej skarpie z pięknym widokiem na jezioro Guzianka Wielka, które łączy się od południa z jeziorem Nidzkim a od północnej części – przez śluzę Guzianka – z jeziorem Bełdany.

Na ponad 11 tysiącach metrów kwadratowych działki, do dyspozycji naszych Gości oddajemy budynek główny, który w 2013 roku przeszedł generalny remont. W budynku znajduje się 18 pokoi trzy- oraz czteroosobowych oraz dwa pokoje typu studio, wszystkie z łazienkami (WC, prysznic, umywalka) oraz telewizorami. W budynku głównym znajduje się również lobby z barem i jadalnia z tarasem. Obok budynku głównego znajduje się boisko do gry w siatkówkę lub badmintona oraz plac zabaw dla dzieci. Posiadamy również miejsce do grillowania i bezpieczne miejsce na ognisko.

Na terenie ośrodka znajduje się również pięć domków letniskowych, czteroosobowych, dwupokojowych z aneksem kuchennym, jadalnią oraz łazienką z prysznicem, WC i umywalką. Każdy domek jest w pełni wyposażony w meble, sprzęty kuchenne (lodówka, zlewozmywak, czajnik, naczynia) oraz telewizor. Nasze domki to idealne miejsce pobytu dla rodzin z dziećmi oraz czworonożnymi pupilami. Na życzenie Gości możliwe są dostawki.

Bezpośredni dostęp do jeziora i własna linia brzegowa z nowymi pomostami umożliwi naszym Gościom komfortowy i spokojny wypoczynek nad wodą, korzystanie ze sprzętu wodnego – łódki, kajaku lub roweru wodnego. Leżaki i hamaki z widokiem na jezioro i piękne zachody słońca będą uzupełnieniem wspaniałego wypoczynku.

Żeglarzy i motorowodniaków zapraszamy do cumowania przy naszym pomoście i do korzystania z oferty baru nad jeziorem. Umożliwiamy dostęp do wody oraz zasilania 230V.